لب دوختگان

کیفر خواست و تحریم توسط دولت آمریکا بدنبال افشاگری لب دوختگان!

افشاگری: مرکز 2060 سازمان اطلاعات سپاه سایت اداره معادن را هک، اطلاعات سایت را به سرقت برده، توسط این اطلاعات باجگیری کرده و رانت خواری اطلاعاتی نمود.

مقدمه:
در مورد تروریست و مفسد احمد خطیبی عقدا مدیر عامل شرکت افکار سیستم وابسته به مرکز 2060 سازمان اطلاعات سپاه افشا گریهای زیادی انجام دادیم. این تروریست سایبری و شرکتش فعالیتهای تروریستی سایبری زیادی داشتند و باجگیریهای اطلاعاتی زیادی کردند برای نمونه: هک اهداف کشور (سایت اداره معدن، هک و نفوذ به ایمیل وزارت امور خارجه، سیمان خواف، ایران خودرو، اداره برق زنجان و یزد، بانک صادرات، بیمه ما) و هک کشورهایی مثل عربستان، امارات، اسراییل، روسیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا، آمریکا، کشورهای اروپایی.

بدنبال افشاگریهای ما دولت آمریکا در بیانیه رسمی بر علیه خطیبی و شرکت صوری تروریستیش افکار سیستم تحت سازمان اطلاعات سپاه، و فعالین تروریست این شرکت کیفر خواست و تحریم صادر نمود و FBI جایزه 10 میلیون دلاری برای دستگیری خطیبی وضع کرد.

غیر از فعالیتهای تروریستی سایبری خطیبی و شرکتش، وی یک مفسد اخلاقیه. خطیبی شبهای فساد، روابط نامشروع و مشروب خواری زیادی با کارمندها و زنان شرکتش داشته. تا جایی که روانه زندان اوین شد اما با پارتی بازی احمد اسفندی دوباره آزاد شد. اینها مقدار بسیار کمی از چیزهایی بود که قبلا افشا کردیم.

افشاگریهای تازه در مورد خطیبی:

اما یکی از سرمایه گذاریهای باور نکردنی این تبه کار خرید و فروش معادن هست!! این بی همه چیز و شرکتش سایت ثبت معادن (cadastre.mimt.gov.ir) مربوط به اداره صنعت و معدن را هک کرد و اطلاعات زیادی را به سرقت برد. بعدا با دریافت مبالغ قابل توجه از خریداران معدن که اکثرا افراد سیاسی و صاحب نفوذ بودند و در قبال پس دادن اطلاعات درامد زیادی بدست آورد. در ادامه با وزارت صمت ارتباط برقرار کرد و برای خوش خدمتی گزارش آسیب پذیری را به وزارت صمت داد. در ادامه با رانت اطلاعاتی (یعنی رشوه جهت دریافت اطلاعات) شروع به خرید و فروش معادن نمود.

در افشاگری بعدی معادنی که منابع طبیعی ملت محسوب میشوند و این حرامزاده ها با رانت خواری به نام خود کرده و به چپاول میبرند را افشا خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید

فیس بوک
توییتر
تلگرام
واتس آپ