لب دوختگان

ناتوانی جمهوری اسلامی و اشتباهات کشورهای عرب

در روزهای اخیر رژیم جمهوری اسلامی روابط خود را با کشورهای عربی منطقه به اصطلاح حسنه کرده است. اما باید در نظر گرفت که رژیم از اصل «تقیه» استفاده میکند. بر اساس این اصل رژیم لحظه ایکه خود را در تنگنا میبینید با امضای توافقنامه های متفاوت روابط خود را با همسایگانش حسنه مینماید و در لحظه ایکه دست برتر داشته باشد همان توافقنامه ها را به دست خود نقض نموده و به تعرض خود بر علیه همسایگانش ادامه میدهد. تنگ تر شدن عرصه بر این رژیم از چند زاویه صورت گرفت:

 1. ماجرای مهسا امینی و اعتراضات داخلی:
  در ماه های اخیر هموطنان شریف ایران با اعتراضات دلیرانه خود عرصه را بر رژیم به رهبری خامنه ای تنگ نمودند که با رفتار وحشیانه، زن ستیز و بچه کش رژیم مواجه شد. اما ملت شریف ایران تسلیم نشده و هر فرصتی را برای اعتراض مغتنم میشمارند. انتصاب قاتل احمد رضا رادان به‌عنوان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی نشانه ای از واماندگی رژیم را نشان میدهد. واماندگی که در تابشتان پیش رو و کشف حجاب هر چه بیشتر توحش نیروی انتظامی را بیشتر نشان خواهد داد.
 2. ایران اینتر نشنال آژانسی که به تنهایی خواب را از چشمان رژیم زدود:
  آژانسهای خبری مختلف و در راس آنها آژانس مردمی ایران اینتر نشنال با انعکاس خبری 24 ساعته و بدون سانسور تمامی این تظاهرات و رفتارهای ضد بشری رژیم را بازتاب داد. این اطلاع رسانی آنقدر مثمر ثمر بود که رژیم جمهوری اسلامی تا چندی پیش قصد فعالیتهای تروریستی بر علیه فعالین این آژانس را داشت و امروز که عرصه را تنگ تر از همیشه میبیند به دست بوسی صاحبان این آژانس یعنی عربستان رفته است.
 3. اعتراضات خارجی:
  از طرفی هموطنان خارج از ایران صدای ملت در بند داخل ایران شدند و خفقان و پایمالی چهل و چند ساله رژیم را به گوش کشورهای اروپایی رساندند. تا جایی که قسمتی از نهادهای رژیم توسط اروپا و آمریکا تحریم شد.
 4. روسیه- اوکراین:
  کمکهای نظامی و بلا شرط رژیم جمهوری اسلامی به ارباب خودش روسیه در جهت قتل عام نمودن ملت اوکراین در نظر جامعه بین الملل مخصوصا آمریکا و اروپا نا خوشایند آمد و باعث افزایش تحریمها بر علیه رژیم شد. در این مرحله جمهوری اسلامی نمیتواند از کمکهای بدون چون چرای خود به روسیه دست بکشد چون در غیر اینصورت حمایت همپیمان اصلی خود را از دست میدهد.
 5. پیمان ابراهیم و پیمان آذربایجان:
  پیمان صلح بین اسراییل و کشورهای خلیج فارس و اسراییل – آذربایجان باعث شد اسراییل به مرزهای جمهوری اسلامی ایران رسیده و تهدیدهای اسراییل بر علیه رژیم دو چندان شود.
 6. اقتصاد:
  مدیریت ناکارامد جمهوری اسلامی، تحریمها و فسادهای سرسام آور مالی این رژیم را در تنگنای اقتصادی قرار داد. چندی پیش قیمت دلار تقریبا به 70 هزار تومان رسید که اگر بالا رفتن قیمت ارز ادامه پیدا میکرد طبعا باعث ورشکستگی اقتصادی میشد.

در این حالت رژیم جمهوری اسلامی چاره ای جز «تقیه» ندارد. این رژیم در لبه پرتگاه است و باید به دروغ روابط خود را با کشورهای عرب منطقه نرمال کند. اما در لحظه ایکه این رژیم احساس قدرت کند تمامی پیمانهای خود را نقض مینماید.

ما گروه لب دوختگان از شما کشورهای عرب منطقه خواستاریم در دام دسیسه «تقیه» این رژیم پلید نیفتید و روابط خود را با این رژیم حسنه نکنید. حتی بر عکس!! با این رژیم قطع روابط کنید، آسمان خود را بر این رژیم بسته و اجازه عبور هوایی را به این رژیم ندهید، از ورود افراد و عوامل رژیم به کشورهای خود خود داری کنید، حمایت مالی و انسانی خود را به آژانس ایران اینتر نشنال دو چندان کنید که صدای هر چه بیشتر ملت ایران باشد و اینگونه باعث تقویت بخشیدن هر چه بیشتر ملت ایران شوید. شاید سرنگونی رژیم به راحتی امکان پذیر نباشد اما قطعا فروپاشی رژیم جمهوری اسلامی به تار مویی بند است.

به اشتراک بگذارید

فیس بوک
توییتر
تلگرام
واتس آپ