لب دوختگان

افشاگری بر علیه رده 8000

طبق افشای قبلی ما در مورد 8030 رژیم منفور جمهوری اسلامی با آموزش تسلیحاتی که معادلات جنگی را به هم میزند حمایت تمام عیار خود را از گروه های تروریستی در یمن، لبنان، عراق اعلام مینماید. تمامی این حمایت با به هدر دادن منابع مالی کشور و حیف و میل کردن بودجه کشور انجام میشود. روزهای اخیر به وضوح مشاهده میشود که رژیم تروریست جمهوری اسلامی با تمام قوا قصد ورود به جنگ در منطقه را دارد جنگی که مثل همیشه نفعش برای خود مزدورشان و ضررش برای ملت مظلوم ایران است.

به دنبال این موضوع و افشای 8030 وابسته به رده 8000 ما در اینجا به ادامه افشاگریهای خود بر علیه 8000 تروریست ادامه میدهیم:
فرمانده رده 8000 شرور حسن حبیبی میباشد. واحدهای تحت 8000 مسول تولید و ارسال تسلیحات به محورهای شرارت در لبنان سوریه عراق یمن و فلسطین هستند.

واحد 8040: در زمینه پدافند هوایی و آموزش سیستمهای پدافند هوایی فعالیت میکند. این واحد تروریستی مسول ارسال سیستمهای جنگ الکترونیک و پدافند هوایی ویژه به کشورهای هدف میباشد. فرمانده این واحد تروریست قدرت الله فاطمی میباشد.

واحد 8050: مسول آموزش و انجام عملیات در زمینه پهباد میباشد. فرمانده این واحد تروریست هادی کمالی هست. نیروهای 8050 در جنگ با داعش و حمله به پایگاه های آمریکایی فعالیت زیادی دارند.

واحد 8090 یا به عبارتی شرکت کیپاس مسول تولید پهباد برای نیروهای تروریستی قدس و ارسال آن به محورهای شرارت در لبنان سوریه عراق یمن فلسطین میباشد. این واحد اواخر و به دنبال جنگ بین روسیه و اوکراین پهبادهای خود را به روسیه نیز ارسال میکند. فرمانده واحد 8090 مهدی غفاری هست.

به ارسال اطلاعات در مورد تروریستهای 8000 و واحدهای وابسته به آن ادامه دهید. به مانند گذشته در صورت موثق بودن اطلاعات مبالغ قابل توجهی به ارسال کننده اطلاعات پرداخت خواهیم کرد. جهت حفظ امنیت افراد تمام مکاتبات به صورت بسیار محرمانه خواهد بود.

به شما پیشنهاد میکنیم برای دریافت هدف به خط مقدم https://t.me/khatemoghadam100 مراجعه کنید. شما میتونید در قبال انجام فعالیتهای میدانی با کیفیت مبالغ شایانی دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید

فیس بوک
توییتر
تلگرام
واتس آپ